Satış
ATLİE Batı BRONZ heykel Atina efsane Bronz heykel heykelcik LUCİFER melek Heykeli pirinç döküm Hediyeler Daha büyük görüntüle

₺2 580.46

₺3 035.79

ATLİE Batı BRONZ heykel Atina efsane Bronz heykel heykelcik LUCİFER melek Heykeli pirinç döküm Hediyeler

İnceleme yap

Herhangi bir klasik Bronz heykel sıkı çalışma ve tüm dünyadaki müşterilerimiz için harika bir sanat eseri yaratmak için gerçek bir sevgi dövme var. Memnun müşteri ve hepimizden daha çok kalıcı eserleri başarımızı ölçmek. Online kataloğumuzu incelemek gibi, sunuyoruz heykeller sanatsal aralığı fark umuyoruz, olağanüstü Detay ve kalite gösterildiği ve inandığımız şey biz almak gurur.

Heykel sanatçıları birlikte çalışmak çok güzel ve sanat ile ev ya da kamu projesi vurgulamak olabilir, ustalar, adanmış uzmanları, kendiliğinden zihinleri ve yaşam boyu çalışanlar oluşur.

Çeşitli açılardan ürünleri göster, müşteriler satın almak için rahat olsun izin!

Tüm heykeller gerçek, ama, Çünkü ışık ve arka plan fotoğraf çekilir, resim ve gerçek renk küçük bir fark , öğelerin çoğu Bronz renkte, iyi kalitede Bronz malzeme ve doğal mermer tabanı yapılmış olduğundan emin olmak için olabilir.

Boyut(cm):H34X16X16

Etiketler: döküm mermer, dökme demir yemek zili, Balmumu kabak, Ucuz döküm mermer, Yüksek Kaliteli dökme demir çan yemeği, Çin Balmumu kabak Tedarikçiler
Paket Boyutu 44cm x 25cm x 25cm (17.32in x 9.84in x 9.84in)
Ünite Tipi parça
Paket Ağırlık 5.5kg (12.13lb.)
renk Bronz
Bölgesel Özelliği Avrupa
Marka Adı ATLİE
Tema İnsanlar
Malzeme Bronz

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler